Uçak, otel ve araç hizmetlerinde global tedarikcilerin tüm PRODUCTSini karsılastırma yaparak sunuyor ve tek ekranda tüm alternatifleri sıralıyoruz.

Sadece Türsab üyeliği ile tüm turistik hizmet sağlayıcılarından, sizi hiçbir yükümlülük altına sokmadan hizmet sunuyoruz.

Havayolu ve otel için tüm tedarikçilerin promosyon ve uygulamalarından anında haberdar ediyoruz ve anlık yararlanmanızı sağlıyoruz.

Tüm ürün satın alımlarımda yüksek kredi kartı güvenliği ve bankalarla olan anlaşmalarımıza göre vade farksız taksit imkanı sunuyoruz.

Sisteme REGISTERurken herhangi bir teminat, banka garantisi veya benzeri bir şey vermek zorunda değilsiniz. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gerçek 365 / 7 / 24 mantığında bir Çözüm Merkezi olarak size her an destek veriyoruz. Bize istediğiniz an ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ürün İptal ve İade bedellerini anında tarafınıza geri ödüyoruz. İsterseniz, hiç beklemeden iade bedellerini ürüne veya servise dönüştürebilirsiniz.

Kazancınızı satış ekranında anlık takip edebilir ve komisyon faturanızı sunduğunuz takdirde anında ürüne dönüştürebilirsiniz.