Amadeus ve PE-TUR Yola Birlikte Devam Dedi!

amadeus-petur

Amadeus’un Türkiye ofisi, 31 Ocak 1994’ten bu yana seyahat çözümleri sunduğu PE-TUR ile olan anlaşmasını 4 yıl süreyle yeniledi.

Turizm endüstrisinin ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilecek ürünlerin üretilip, geliştirilmesi amacıyla 35 yıldır faaliyet gösteren PE-TUR, müşterilerine uluslararası konsolidatör hizmetleri (uçak bileti, otel ve diğer turistik servisler), ihtiyaca yönelik olarak hizmetler ve ön büro ve hizmet teknolojileri alanlarında hizmet sağlıyor. PE-TUR, yenilenen ve kapsamı genişletilen bu yeni anlaşma ile Amadeus’un en yeni çözümlerini kullanarak müşterilerine ileri teknoloji çözümler sunacak.

PE-TUR sistemine Amadeus Content Inn entegrasyonu tamamlanıyor

Yenilenen anlaşma çerçevesinde, PE-TUR hizmetlerine Amadeus Content Inn entegrasyonu da sağlanacak. PE-TUR, Amadeus’un geliştirdiği Content Inn uygulamasında yer alan 40’tan fazla otel sağlayıcısı ile 240 ülkede 285.000’den fazla otele erişebilecek, müşterilerine voucher düzenleyerek acente ödemeli bireysel ve grup rezervasyonları yapabilecek.

PE-TUR, Amadeus Content Inn ile birçok otel sağlayıcısı ve konsolidatörü ile birebir anlaşma yapmak yerine tek bir temsilciyle çalışma, tek bir finansal garanti ile tüm otel sağlayıcılarına ulaşma, aylık kredi opsiyonu ve mark-up fonksiyonu ile yolcularına istediği fiyatı verebilme imkanlarına sahip olacak.

Anlaşmanın yenilenmesi için yapılan imza töreninde bir konuşma yapan Amadeus Orta, Doğu ve Güney Avrupa Direktörü Lutz Vorneweg “PE-TUR ile 20 yılı aşkın işbirliğimizi daha da ileriye taşıyacağımız bu yeni anlaşmaya imza atmaktan mutluluk duyuyorum. PE-TUR, genişleyen anlaşma içeriği ile, bugünden sonra Amadeus’un sunduğu ileri seyahat ve turizm teknolojilerinden daha fazla yararlanacak. İşbirliğimizin daha uzun yıllar devam etmesini umuyorum” dedi.

PE-TUR Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Oğuz Akdeniz ise konuşmasında şunlara değindi: “PE-TUR olarak 1982 yılından bu yana müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin ihtiyacına yönelik yenilikçi çözümler sunmak amacıyla faaliyet gösteriyoruz. Amadeus Bilgi Teknolojileri Grubu ile uzun yıllardır sürdürdüğümüz işbirliğini yeni bir boyuta taşıyor olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.”

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.