BiletBank neden EMITT’i tercih ediyor?

Emitt

BiletBank, 1982 yılında kurulan Akdeniz PE-TUR seyahat acentesi tarafından teknolojiyi turizm sektörünün hizmetine sunma amacıyla 2008 yılında yaratıldı. Kolay kullanımı, zengin içeriği, sorun çözme becerisi ve hızının yanı sıra müşterilerine 7/24 destek veren platform, uçak biletlerinin yanı sıra, otelden araç kiralamaya kadar acentelerin ihtiyaç duyduğu tüm ürün ve hizmetleri tek bir platformda topluyor.

Önümüzdeki yıl Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e 12. kez katılacak olan BiletBank’ın Pazarlama & Satış Başkanı Ercan Uzman, EMITT’in Türkiye’de devamlı katıldıkları tek fuar olduğunu söylüyor ve ekliyor: “Türkiye’nin ve bölgenin en prestijli fuarı olması ile birlikte, yurt içi ve yurt dışı partnerlerimiz ile bir araya gelebildiğimiz, yeni is ortakları ile görüşme yapabildiğimiz bir profesyonel ortam olması nedeniyle katılıyoruz.”

Bütün EMITT fuarlarında BiletBank yaptığı masrafın maliyetin karşılığını kat kat aldı.

EMITT’in tüm turizm sektörü paydaşlarının tek bir yerde aynı anda bir araya gelebildiği tek organizasyon olmasının faydalarını sonuna kadar kullanan BiletBank yetkilileri, fuarda yurt içi ve yurt dışı mevcut is ortaklarının yanı sıra sektör temsilcileri ve paydaşları ile de görüşmeler yapıyor. Salgın sebebiyle ara verilen EMITT fuarında sektörün tekrar bir araya gelmesinin bu zorlu süreçte motivasyonu yükselteceğine inanan Uzman, bu heyecan ve motivasyon ile turizm sektörünün gelişmesi için düşünülen yeni projelerin daha hızlı tamamlanacağını düşünüyor.

Bizim yeni müşteri olarak kazandığımız yaklaşık 100 tane acente var.

Daha önceki EMITT fuarlarında yaptıkları masrafların karşılığını kat kat aldıklarını belirten Uzman’a bunu nasıl ölçümledikleri sorulduğunda kazandıkları yeni acentelerin bunun en büyük göstergelerinden biri olduğunu söylüyor.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.