BiletBank, Qatar Airways İş Birliğinde Raffles Hotel’de Bir Gece Düzenledi

biletbank-qatar-airways-feat

BiletBank, 28 Ocak 2016 tarihinde en önemli ortaklarından biri olan Qatar Airways ile birlikte Raffles Hotel İstanbul’da acentelerine bir yemek düzenledi. Konuklar, bir kokteyl ile başlayan gecenin devamında Raffles Hotel mutfağının hazırladığı muhteşem menünün keyfini çıkardı.

BiletBank Genel Müdür Yardımcısı Lüben Levent Çalmoğlu ile, Raffles Hotel İstanbul’da 28 Ocak gecesi düzenlenen geceyle ilgili olarak konuştuk. Çalmoğlu, gecenin amacını, 2015 yılı süresince en iyi performans gösteren BiletBank acentelerine bir yemek sunmak ve onları ödüllendirmek olarak tarif etti.

Bilet kısmında ve otel kısmında Türkiye’de satış yapan en iyi 10 BiletBank acentesine ve ayrıca BiletBank’ın yurtdışı faaliyetlerini sürdüren kuruluşların temsilcilerine de birer plaketler sunulan gecede bir de konuklar arasında çekiliş yapıldı. Çekiliş sonunda şanslı misafirler, Qatar Airways’den birer adet uçak bileti ve otel gecelemeleri ödülleri kazandı.

Çalmoğlu, Qatar Airways’in önemli bir ortakları olduğunu ve bu etkinlik gecesini de birlikte gerçekleştirmeye karar verdiklerinden söz etti. Bu vesileyle Raffles Hotel’e de teşekkürlerini iletti.

Gecenin ortaklarında bir diğeri olan Qatar Airways’in Ülke Müdürü ve Güneydoğu Avrupa Yöneticisi Ferit Aksun geceyle ilgili olarak düşünceleri şöyle ifade etti: “Biz, Qatar Havayolları olarak uzun yıllardır çok sevdiğimiz, IATA acente partnerimiz PE-TUR BiletBank’la çalışmaktayız. Bu etkinlik, onların belkemiğini oluşturduğu bir gece ve biz de onlarla partner olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çünkü onlar büyük bir rezervasyon/satış platformuna sahip. Dolayısıyla, onlarla beraber, zaten bizim de müşterilerimiz olan ama tam olarak da tanımadığımız, bilemediğimiz acentelerimize, müşterilerimize BiletBank sayesinde biz de bir araya gelmenin hem sevincini hem avantajını hem sinerjisini hem de dinamiğini yaşıyoruz. Bütün gecenin özeti bu şekilde söylenebilir.”

Akdeniz PE-TUR BiletBank’ın Kurucusu ve Sahibi Mustafa Oğuz Akdeniz’in ve Raffles Hotel İstanbul Genel Müdürü Tarek Mourad’ın da birer konuşma yaptığı etkinlik, gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.